V Turystyczny Samochodowy Rajd z Lwem
,
.

Gmina Tarnowo Podgórne i współorganizatorzy serdecznie zapraszają na V Turystyczny Samochodowy Rajd z Lwem

Ramowy program imprezy*:

Przyjmowanie załóg i start:
Świetlica wiejska w Baranowie
Meta i baza rajdu:
GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym

 

9.00 – 9.30
przyjmowanie załóg
9.30 – 9.45
odprawa zawodników
ok.  9.45
start pierwszej załogi na trasę rajdu
ok.  13.30
przyjazd pierwszej załogi na metę rajdu
ok. 15.30
ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców

*  Program ma charakter orientacyjny. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian podanych przedziałów czasowych.

Rajd jest imprezą rekreacyjno-turystyczną, podczas której uczestnicy wykonują próby rekreacyjno – zabawowe oraz inne zadania wyznaczone przez organizatorów.

 

Zgłoszenia i zapisy przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.rajdyzlwem.pl 

Impreza jest nieodpłatna, limit przyjętych załóg – 50

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa mija 07 czerwca 2018  r.

*Stan na 20 maja 2018 r. –  zapisy i ramy czasowe mogą ulec zmianie.

 

Lista startowa

Aby poprawnie i bez kłopotów pokonać trasę rajdu zapraszamy do lektury samouczka rajdowego – Ci którzy jadą po raz pierwszy powinni zajrzeć obowiązkowo.

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość

1.
Tomasz Szała
Lidia Szała
Tarnowo Podgórne

2.
Andrzej Pawlak
Magdalena Zalewska
Poznań

3.
Łukasz Walor
Agata Walor
Wojciech Walor
Kaźmierz

4.
Eliza Maliszewska
Anna Masłowska
Poznań / Swarzędz

5.
Mateusz Perz
Karolina Jutkowiak
Ceradz Kościelny / Tarnowo Podgórne

6.
Tomasz Dziurla
Anna Jamry – Dziurla
Poznań

7.
Bartosz Gałdyński
Agnieszka Gałdyńska
Swarzędz

8.
Tomasz Fischer
Magdalena Potocka
Ceradz Kościelny

9.
Karolina Leczkowska
Elena Dvinskikh
Lusówko / Poznań

10.
Ryszard Piechowiak
Grzegorz Groszkowski
Karolina Supelo, Beata Piechowiak
Nowy Tomyśl

11.
Jacek Guzek
Ewa Guzek
Magdalena i Mateusz Guzek
Nowy Tomyśl

12.
Waldemar Nowak
Jarosław Hoppe
Agnieszka
Grodzisk Wlkp.

 

13.
Przemysław Iwański
Anna Gawroniak
Maja
Poznań

14.
Marta Toboła
Mariusz Toboła
Michalina i Mikołaj
Rumianek

15.
Krzysztof Nitecki
Monika Smolarek
Weronika Nitecka
Poznań

16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Maciej Młody
Poznań

17.
Tomasz Trafas
Joanna Trafas
Kicin

18.
Małgorzata Walczak
Jakub Walczak
Joanna Walczak
Lusówko

19.
Maria Wełniak
Natalia Wełniak
Tarnowo Podgórne

20.
Karolina Osmańska
Bartłomiej Osmański
Mosina

21.
Przemysław Osmański
Jakub Osmański
Mosina

22.
Michał Jurga
Asia Trzebuchowska
Rokietnica

23.
Marek Skrzypiński
Martyna Poprawiak
Wiktoria Skrzypińska
Poznań

24.
Iga Sroczyńska
Monika Jaworska
Poznań

25.
Przemek Zalewski
Beata Zalewska
Monika Gowin
Swadzim

26.
Iwona Dobak Sroka
Marta Guszczak
Wiktor
Jankowice / Poznań

27.
Anna Lewandowska
Ewa Rokowska
Monika Głowacka, Ida Rokowska, Sylwia Nowicka, Paulina Głowacka
Swarzędz / Poznań

28.
Wojciech Lesiński
Marta Sobaszkiewicz
Anna Lesińska
Swarzędz

29.
Joanna Samulska
Marta Imbierowicz
Kołata / Biskupice

30.
Maciej Dolata
Weronika Dolata
Stanisław Dolata
Tarnowo Podgórne

31.
Stanisław Kuś
Weronika Kuś
Mrowino

32.
Mateusz Rzepka
Agata Kaszubowska
Cerekwica / Poznań

33.
Piotr Kukliński
Małgorzata Kukliński
Mikołaj i TYmoteusz Kukliński
Lusówko

34.
Krystian Ratajczak
Sylwia Ratajczak
Adam Ratajczak
Bolechowo – Osiedle

35.
Agnieszka Grobelna
Rafał Grobelny
Kicin

36.
Radosław Sobkowiak
Damian Sobkowiak
Tarnowo Podgórne

37.
Mateusz Maraszek
Anna Żylińska
Sękowo – Jankowice

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

88.
Filip Małyszka
Kamil Małyszka
Emilia Małyszka
Kobylnica

99.
Piotr Dąbkiewicz
Agnieszka Dera-Dąbkiewicz
Zuzia Dąbkiewicz
Tarnowo Podgórne

113.
Mateusz Cyl
Dorota Małyszka
Klaudia Cyl & Michasia
Łowęcin / Kobylnica

 

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości