IV Turystyczny Samochodowy Rajd z Lwem
,
.

Gmina Tarnowo Podgórne i współorganizatorzy serdecznie zapraszają na IV Turystyczny Samochodowy Rajd z Lwem

Współorganizatorzy:

 

Ramowy program imprezy*:

Przyjmowanie załóg i start:
Country Park „Pod Gajem”
Meta i baza rajdu:
GOK SEZAM w Tarnowie Podgórnym

 

9.00 – 9.30
przyjmowanie załóg
9.30 – 9.45
odprawa zawodników
ok.  9.45
start pierwszej załogi na trasę rajdu
ok.  13.30
przyjazd pierwszej załogi na metę rajdu
ok. 15.30
ogłoszenie wyników i dekoracja zwycięzców

*  Program ma charakter orientacyjny. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian podanych przedziałów czasowych.

Rajd jest imprezą rekreacyjno-turystyczną, podczas której uczestnicy wykonują próby rekreacyjno – zabawowe oraz inne zadania wyznaczone przez organizatorów.

 

Zgłoszenia i zapisy przez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.rajdyzlwem.pl 

Impreza jest nieodpłatna, limit przyjętych załóg – 50

Ostateczny termin zgłaszania uczestnictwa mija 28 czerwca 2017  r.

*Stan na 20 czerwca 2017 r. –  zapisy i ramy czasowe mogą ulec zmianie.

 

Lista startowa

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość

1.
Tomek Szała
Lidka Szała
Tarnowo Podgórne

2.
Dagmara Pawlikowska-Surdyk
Anna Rataj
Bruno Surdyk i Patryk Rataj
Sierosław / Lusówko

3.
Mirek Ryba
Kinga Wilczyńska
Warszawa

4.
Przemysław Rokowski
Anna Lewandowska
Swarzędz

5.
Radosław Sroka
Iwona Dobak-Sroka
Wiktor Sroka
Jankowice

6.
Piotr Maciejewski
Piotr Dąbkiewicz
Agnieszka Dera – Dąbkiewicz, Zuzia Dąbkiewicz
Tarnowo Podgórne

7.
Monika Bukowska
Maria Binder
Małgorzata Binder, Krzysztof Swędrzyński
Starczanowo / Poznań

8.
Krzysztof Ratajczak
Marta Ratajczak
Julka Ratajczak
Kliny

9.
Tomasz Fischer
Magdalena Potocka
Ceradz Kościelny

10.
Bartek Taisner
Beata Tomczak – Taisner
Amelka Taisner
Mosina

11.
Przemysław Czosnowski
Alicja Filipiak
Szamotuły / Poznań

12.
Edyta Falecka
Elżbieta Falecka
Martyna Falecka, Maciej Jankowiak
Mchy

 

13.
Jakub Górny
Natalia Górna
Tarnowo Podgórne

14.
Przemysław Iwański
Anna Gawroniak
Maja Iwańska
Poznań

15.
Mateusz Rzepka
Agata Kaszubowska
Cerekwica / Poznań

16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Poznań

17.
Wojciech Konowalski
Marta Kot
Poznań

18.
Eliza Maliszewska
Anna Masłowska
Poznań / Swarzędz

19.
Jacek Guzek
Ewa Guzek
Mateusz i Magdalena Guzek
Nowy Tomyśl

20.
Jacek Łuczka
Joanna Łuczka
Adam i Jan Łuczka
Rokietnica

21.
Justyna Tomczak
Daria Nowak
Marianna Nowak, Marcin Tomczak
Stęszew / Poznań

22.
Karolina Osmańska
Bartłomiej Osmański
Jakub i Przemysław Osmański
Mosina

23.
Krystian Ratajczak
Sylwia Ratajczak
Alicja i Adam Ratajczak
Bolechowo – Osiedle

24.
Agnieszka Grobelna
Rafał Grobelny
Kicin

25.
Wojciech Puk
Henryka Puk
Gniezno

26.
Mariusz Parysek
Ewa Parysek
Luboń

27.
Marta Imbierowicz
Łukasz Łuczak
Milena Łuczak
Biskupice

28.
Marta Augustyniak
Agnieszka Gałdyńska
Dorota Szwajka, Oliwia Gałdyńska
Swarzędz

29.
Łukasz Augustyniak
Piotr Jaworski
Bartosz Gałdyński, Oliwier Gałdyński
Swarzędz

30.
Joanna Nowak
Magda Krawczyk
Agata Saweczko
Poznań

31.
Jacek Semeniuk
Adam Pokrzywka
Poznań / Rumianek

32.
Małgorzata Matuszkowiak
Agnieszka Semeniuk
Poznań

33.
Dorota Kolber
Magda Edwardowicz
Poznań / Suchy Las

34.
Mateusz Cyl
Klaudia Cyl
Łowęcin

35.
Klaudiusz Łukaszyk
Dawid Łukaszyk
Ewa Łukaszyk
Miękowo

36.
Magdalena Zalewska
Andrzej Pawlak
Poznań

37.
Tomasz Ptaszyński
Zenon Lach
Tarnowo Podgórne / Niepruszewo

38.
Paulina Hoffmann
Filip Małyszka
Kamil i Emilia Małyszka, Joanna Gustab
Murowana Goślian / Kobylnica

39.
Barbara Jakalska
Justyna Jaszczuk
Środa Wlkp.

40.
Mariusz Zakrzewski
Zofia Zakrzewska
Maria Zakrzewska, Adam Szabel
Leszno

41.
Maria Toboła
Mariusz Toboła
Rumianek

42.
Monika Jaworska
Joanna Sroczyńska
Iga Sroczyńska, Radociech Adamski
Poznań

43.
Marcin Domański
Anna Domańska
Zuzanna i Urszula Domańska
Koziegłowy

44.
Marcin Jankowski
Monika Jankowska
Anna Jankowska
Jerzykowo

45.
Patryk Grzelak
Mateusz Orzeł
Maciej i Maja Grzelak, Jakub Orzeł
Tarnowo Podgórne / Rzeszów

46.
Marek Stachowiak
Marcin Deckert
Matylda Deckert, Mikołaj Stachowiak
Czerwonak

47.
Dawid Nowaczyk
Justyna Słota
Plewiska / Poznań

48.
Anna Rajewska
Maria Patelska
Poznań

49.
Jakub Bielawski
Małgorzata Bielawska
Środa Wlkp.

50.
Anita Pietrucha
Ewa Magda
Tarnowo Podgórne / Poznań

51.
Mikołaj Nowak
Karolina Leczkowska
Kościan / Lusówko

52.
Katarzyna Rudzka-Będzińska
Łukasz Będziński
Poznań

Kontakt

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości