Lista startowa

Aby poprawnie i bez kłopotów pokonać trasę rajdu zapraszamy do lektury samouczka rajdowego – Ci którzy jadą po raz pierwszy powinni zajrzeć obowiązkowo.

Numer załogi
Kierowca
Pilot
Dodatkowi piloci
Miejscowość

1.
Tomasz Szała
Lidia Szała
Tarnowo Podgórne

2.
Marta Toboła
Mariusz Toboła
Michalina i Mikołaj Toboła
Rumianek

3.
Sławomir Dukała
Anna Ciszak
Pniewy

4.
Marta Chodynicka
Iwona Dobak – Sroka
Magda Horemska
Jankowice

5.
Marek Kaczor
Urszula Kaczor
Poznań

6.
Przemysław Osmański
Bartłomiej Osmański
Mosina

7.
Karolina Osmańska
Jakub Osmański
Mosina

8.
Jakub Czajka
Aleksandra Lemańska – Czajka
Poznań

9.
Agnieszka Gałdyńska
Dorota Szwajka
Oliwia Gałdyńska
Swarzędz

10.
Andrzej Pawlak
Magdalena Zalewska
Poznań

11.
Kamil Skibiński
Anna Lemańska
Poznań

12.
Patrycja Salamandra
Łukasz Zielonka
Poznań

13.
Filip Małyszka
Dorota Małyszka
Paulina Hoffmann, Emilka Małyszka, Kamil Małyszka
Kobylnica

14.
Tomasz Fischer
Magdalena Potocka
Ceradz Kościelny

15.
Mateusz Cyl
Klaudia Cyl
Misia Cyl
Łowęcin

16.
Łukasz Zaniewski
Agnieszka Młoda
Poznań

17.
Marek Skibiński
Laura Skibińska
Poznań

18.
Denis Skibiński
Karolina Bednarska
Poznań

19.
Marcin Kania
Wojciech Kończak
Poznań / Tarnowo Pogdórne

20.
Przemysław Rokowski
Anna Lewandowska
Ida Rokowska, Ewa Rokowska
Swarzędz

21.
Darek Tomaszkiewicz
Jakub Tomaszkiewicz
Poznań, Koziegłowy

22.
Grzegorz Tomaszkiewicz
Beata Tomaszkiewicz
Koziegłowy

23.
Marek Skrzypiński
Wiktoria Skrzypińska
Martyna Poprawiak
Poznań

24.
Tomasz Słupski
Wiktoria Słupska
Poznań

25.
Mikołaj Witczak
Eliza Maliszewska
Amelia Witczak
Poznań / Gniezno

26.
Jakub Górny
Natalia Górna
Maria Cylka
Tarnowo Podgórne

27.
Waldemar Nowak
Jarosław Hoppe
Agnieszka Gosk
Grodzisk Wlkp. / Poznań

28.
Michał Narzekalski
Marika Narzekalska
Koziegłowy

29.
Konrad Czępiński
Tadeusz Czępiński
Beata Chwirot, Jakub Czępiński, Grażyna Bojar
Poznań

30.
Jacek Guzek
Grzegorz Krugiołka
Nowy Tomyśl / Pniewy

31.
Karolina Truskolaska
Aleksandra Wielik-Nowak
Poznań

32.
Tomasz Trafas
Joanna Trafas
Zofia Trafas
Kicin

33.
Łukasz Walor
Agata Walor
Wojtek „VooVoo” Walor 🙂
Kaźmierz

34.
Leszek Kycler
Tomasz Barszcz
Poznań / Zakrzewo

35.
Mateusz Maraszek
Anna Maraszek
Jankowice

36.
Karol Kosiński
Monika Kosińska
Czarnków

99.
Piotr Maciejewski
Piotr Dąbkiewicz
Zuzia i Mama
Tarnowo Podgórne